Med 28. 3. in 31. 3. je na Braču, Hrvaška potekalo kulinarično tekmovanje Biser mora, ki se ga je z velikim zagonom in pričakovanji udeležilo tudi 12 naših študentov pod vodstvom mentorjev Tomija Gregorinčiča, Tadeja Ljubca in Mojce Polak.
Vsa pričakovanja so se tudi obrestovala, saj so naši tekmovalci v kratkem času prikazali ogromno znanja in veščin ter s tem očarali strokovno komisijo, ki jim je na zaključni prireditvi podelila kar 34 medalj zlatega, srebrnega in bronastega leska!
Vsem sodelujočim iskrene čestitke, ponosni smo do neba!
Seznam vseh dosežkov na tekmovanju:
Tadej Cvetko, zlata medalja (priprava tatarskega biftka in strežba rdečega vina)
Tadej Cvetko, zlata medalja (flambiranje sladice in postrežba penečega vina)
Tadej Cvetko, zlata medalja (Chef’s table)
Anže Lakatoš, bronasta medalja (glavna jed iz perutnine)
Ines Krleža, zlata medalja (Chef’s table)
Ines Krleža, bronasta medalja (flambiranje sladice in postrežba penečega vina)
Lina Gačnik, bronasta medalja (flambiranje sladice in postrežba penečega vina)
Lina Gačnik, zlata medalja (flambiranje sladice in postrežba penečega vina)
Ana Marija Šavli, srebrna medalja (flambiranje sladice in postrežba penečega vina)
Ana Marija Šavli, srebrna medalja (priprava tatarskega biftka in strežba rdečega vina)
Sebastjan Poredoš, bronasta medalja (glavna jed iz perutnine)
Ines Krleža, srebrna medalja (priprava tatarskega biftka in strežba rdečega vina)
Lina Gačnik, zlata medalja (Chef’s table)
Anže Lakatoš, srebrna medalja (Chef’s table)
Sebastjan Poredoš, zlata medalja (Chef’s table)
Luka Bahar, srebrna medalja (Chef’s table)
Kaja Naveršnik, srebrna medalja (Chef’s table)
Nickolas Ržišnik, srebrna medalja (Chef’s table)
Rok Radič, bronasta medalja (rižota)
Rok Radič, bronasta medalja (jagnetina)
Luka Bahar, zlata medalja (jagnetina)
Klara Šmigovc, bronasta medalja (umetniška sladica)
Nina Polanec, srebrna medalja (umetniška sladica)
Kaja Naveršnik, bronasta medalja (flambiranje sladice in postrežba penečega vina)
Kaja Naveršnik, zlata medalja (priprava tatarskega biftka in strežba rdečega vina)
Sebastjan Poredoš, srebrna medalja (univerzitetno ekipno tekmovanje – kategorija JT2)
Anže Lakatoš, srebrna medalja (univerzitetno ekipno tekmovanje – kategorija JT2)
Luka Bahar, bronasta medalja (univerzitetno ekipno tekmovanje – kategorija JT2)
Nickolas Ržišnik, bonasta medalja (univerzitetno ekipno tekmovanje – kategorija JT2)
Nina Polanec, srebrna medalja (sladica)
Klara Šmigovc, zlata medalja (sladica)
Nickolas Ržišnik, bronasta medalja (ribja jed)
#tekmovanja #vsgt #bisermora #zmagovalci